Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik úgy az ASIO...

Miért nem működik úgy az ASIO driverem mint eddig? Hirtelen nem tudom más programmal együtt használni. Emiatt nem tudok úgy gyakorolni gitáron mint eddig.

Figyelt kérdés

Scarlett 2i2 hangkártyám van és gyári asio van hozzá. Először rendesen működött úgy ahogy kell. Tudtam egyszerre asio-t használni és egyidejűleg pl. zenét hallgatni vagy videót nézni. Aztán egyik napról a másikra, amikor az asio aktív volt, nem hallatszott semmi más, csak az adott program, ami épp használta a drivert. Ha meg először zenét akartam hallgatni és közbe indítottam el az asio-s progit, akkor az hibát írt ki, hogy nem jó valami és válasszak másik audió meghajtót és nem tudtam így használni.


Nagyon megköszönném, ha valaki megmondaná, hogy ez miért történt és, hogy lehetne megoldani a problémát. Elég zavaró, hogy gitározok egy erősítő szimulátor progin keresztül, de nem hallok semmi mást. Így nehéz gyakorolni és tanulni pl. videóról vagy guitar pro-ról. Arról nem is beszélve, hogy nem tudok backing track-re ráimprózni.



2012. jún. 21. 15:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!