Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri a pénzét a Battlefield 3?

Megéri a pénzét a Battlefield 3?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 15:41
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha neked tetszik és szórakoztat, akkor meg.

Nekem nem érné meg.

2012. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, a multija egy állóháború nekem, jobb is lehetne, de a sok kemper elrontja.
2012. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, én még mindig jobban kedvelem a gyors MW3-at. De ha a várakozós játékra vágysz, akkor BF3.
2012. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Meg. Bár nem árt ha van géped hozzá, és nem egy Call of duty szerű mérgezett egér módjára rohangáló akcióra számítasz.


Ha most boltban veszed akkor olyan 8000 ft az alap, e mellé megveheted (ugye nem kötelező) a Premium csomagot, ami olyan 10ezer körül van - attól függ hol veszed. Ezzel megkapod az összes kiegészítőt ami már megjelent, illetve a jövőben megjelenőket is, és egyéb extrákat.

2012. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megkaptam a gyűjtőit amikor kijött.. Nem volt rossz, elvoltam vele 2-3 hetet biztos toltam a multit.. Valamiért letöröltem,de nem érzek késztetést, hogy újra nekikezdjek.
2012. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg. A legjobb multiplayer FPS a piacon jelenleg.
2012. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már akinek bejön a bf3 szerintem eléggé lassú a tempó benne de hát kinek mi.
2012. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

BF3 nem!

A modern warfare 3 éri meg jó a multija pörgős jó kis játék.

2012. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mw3 vs bf3-ról akkora flamewart lehetne indítani, hogy csak na. Nekem eddig szar gépem volt, cod 2-vel szórakoztam, és bf-re rá se néztem mondván az szar. De ahogy lett izomgépem pár hónapja, csak kipróbáltam, és nagyon bejött. Olyannyira, hogy meg is vettem, és a multija valami eszméletlen jó legalábbis nekem nagyon bejön. Asszem a Call Of Duty nálam elásta magát, mer a cod4 multija óta nem sokat tettek hozzá a játékélményhez, unalmas lineáris, egyhangú vacak. BF3-ban meg ha egy taktika nem jó, jön a következő, ha az se, a következő és így tovább, sokkal változatosabb szerintem. Tény, hogy lassabb a játéktempó, de azért én már voltam Conquest mapon akkora felfordulásban hogy ihaj, nem győztem a fejem kapkodni. Kis mapokon a TDM pl minden csak nem lassú.


A Single Playere viszont kiábrándító, hiába a jó grafika ha fos és nyakatekert a sztori, unalmas na. COD ebben mondjuk jobb, ott pörgősebb a single, meg a sztori is "életszagúbb" valamelyest. Én a Premium packot is megveszem majd bf3-hoz csak előbb összekaparok 10 rugót :D

2012. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszett. úgy kb 5óra alatt kivittem
2012. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!