Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő program?

Hangfelvevő program?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami pont olyan minőségben veszi fel a hangot, mint ahogy én hallom.

Szedtem már le 1-2 programot, hangminőség is nagyon rossz volt és még halkabban is vette fel, Audacity jónak néz ki, de az sem vette fel valami jól, de az már lehet az én hibám.


2012. jún. 24. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Külső vagy számítógépen lejátszott hangforrsát akarsz felvenni?

Nem tudom mennyire vagy otthon a technikában, de tökéletes hangfelvételet külső forrásból nem tudsz készíteni, a hangstúdiókban hangmérnökök által felvett hangok megközelítik azt, de otthon digitális módszerekkel nagyon sokat kell küzdeni, a mikrofonodon múlik sok, nem a szoftveren.

Ha meg belső hangforrást akarsz felvenni, akkor jobbfajta lejátszóknál megtalálható a "Record" lehetőség, ez általában minden hangot felvesz.

2012. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" Olyan kéne, ami pont olyan minőségben veszi fel a hangot, mint ahogy én hallom. "


Ehhez stúdió kell, ami teljesen hangszigetelt, azután pedig egy jó minőségű mikrofon!

2012. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennél jobb minőségűt (nem mellékesen ingyeneset) nem tudok ajánlani: JetAudio!

kiemelkedően jó hangú, és a lejátszó funkció mellett, tökéletes felvételek készítésére is alkalmas!

(előtte be kell állítani a felvételi hangforrást, Vonal, mikrofon, CD, stb.)


[link]


újabb:

[link]


Felvétel:

[link]

2012. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Belső hangforrást akarok felvenni, az tudom, hogy egyszerűbb.

JetAudio-t majd kipróbálom.

2012. jún. 24. 19:18
 5/8 A kérdező kommentje:

JetAudio-hoz kéne egy kis segítség.

Nem tudok ott csak mikrofonnal felvenni, az meg ugye elég gáz megoldás.

2012. jún. 24. 22:57
 6/8 anonim válasza:
Ha windows7-es operációs rendszered van, akkor kell lennie alapul feltelepítve egy Hangrögzítő program, ami jó minőségben képes hangot felvenni. Keresd meg, én is ezt használom és meg vagyok elégedve vele.
2013. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És ez a Jet Audio ingyenes?
2013. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ROUGE77 válasza:
0%
apowersoft free audio recorder.nálam ez müködött tökéletesen.
2015. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!