Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen Ubuntu 12. 04 fut...

A gépemen Ubuntu 12. 04 fut és nem tudom rárakni a Warsow nevű játékot. Hogy tudom telepíteni?

Figyelt kérdés

A warsow.net oldalról leszedtem a linuxos változatot, de azzal nem tudtam kezdeni semmit. A szoftverközpontból nem akar lejönni. Ezt írja: "Warsow is not available for your version of Ubuntu."

Egy magyar nyelvű leírás lenne a legjobb, de egy alap angoltudással értelmezhető leírással vagy egy német leírással is meglennék.



2012. jún. 24. 16:25
 1/7 kisvuk29 ***** válasza:
EZ: "Warsow is not available for your version of Ubuntu." remélem tudod,hogy annyit jelent,hogy nem elérhető a te Ubuntu változatodra.
2012. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy azt jelenti. De reméltem (mivel a szoftverközpontban nem mindig az alkalmazás legfrisebb verziója van fent) már van olyan változat, ami fut 12.04-en. Az angol fordítást azért kösz :) Ment a zöld pacsi.

De ha valaki tud valamilyen megoldást, még várok választ.

2012. jún. 24. 17:22
 3/7 kovpet ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez, de:

[link]

ezt mondja:

Warsow is completely free to download and play, available for Windows, Linux and Mac OS X.


Ubuntu 10.4 or later.


Kell annak mennie.

Hol akadtál el? Szokott lenni egy README vagy INSTALL fájl a tarballban, azt olvasd el, hogy mit kell csinálni vele.

2012. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ott akadtam el, hogy a letöltött mappában van egy csomó .exe fájl, amit nem értek, hiszen ez nem Windows.

De akkor megpróbálom a README alapján. (Már próbáltam)

2012. jún. 25. 11:43
 5/7 kovpet ***** válasza:
Lehet, hogy wine-nal megy?
2012. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mi a vége a file-nak.

".deb" a jó!

Esetleg csomagolva is lehet.

2012. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a .deb a jó. De nincs .deb!

Ha Wine-al megy, akkor hagyom a francba....

2012. jún. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!