Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell telepíteni ha...

Hogy kell telepíteni ha akarok egy Windows7 64bites és egy Ubuntu 11.10 operációs rendszert egy vinyóra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a win7 van egy ideje a C-n, nemrég telepítettem mellé a D meghajtóra Ubuntu 11.10-t. Semmi különlegesség nincs benne, csak simán telepítsd fel a másik partícióra.
2012. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát először a Win7- et feltelepítem a C meghajtóra majd az Ubit a saját fájrendszerének megfelő fájlrenszerre formázás után a D meghajtóra. Ezután rendszerindításkor lesz egy választómenüm, hogy melyik op. rendszert indítsam?
2012. ápr. 23. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, hogy számít-e a sorrend de nekem előbb volt rajta win7.Utána boot menü 5 menüből fog állni, első az ubuntu, utolsó a win7.Közötte pedig Ubuntu memtest és ilyesmi.

Fontos, hogy különböző partíción legyen a két rendszer.

2012. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ment a pacsi.
2012. ápr. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!