Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiányzó dll fájlok?

Hiányzó dll fájlok?

Figyelt kérdés
Létezik olyan program, ami megkeresi a gépen lévő hiányzó dll fájlokat és letölti, vagy letöltési linket ad ezek pótlására? sok játékom dll fájlokat hiányol, 5 napja volt telepítve az xp-m, az automatikus frissítések be vannak kapcsolva csak sok dll hiányzik.

2012. jún. 25. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában nem érdemes külön-külön DLL-eket keresgélni, mert valamilyen programcsomag vagy futtatókörnyezet kell a cuccoknak és ha különböző verziójú DLL-eket sikerül összevadászni, az nem tuti, hogy jó lesz.


Olvasd el, mit igényel a játék, mert lehet, hogy pl. directx-et kell frissíteni vagy pl. .NET környezetet föltenni.

2012. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NET Keretrendszereket nemrég frissitették, töltsd le az összes elérhető Windows frissitést.
2012. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az öszes frissítést leszedte a gépem automatikusan, nem nyúltam bele, csak engedélyeztem mindet.

Net keretrendszer?:/ honnan tudom leszedni? directx 9et tettem a gépre.

2012. jún. 25. 09:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Üdv :)


csak a játék DLL fájlai hiányoznak? vagy a windowzé?

2012. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak a játéké
2012. jún. 27. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor a játékot ujra kell telepiteni :)
2012. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NEM KELL ÚJRATELEPÍTENI HANEM BEÍROD GOOGLE-BA A DLL NEVÉT

.....DLL ÉS VAN EGY OLYAN OLDAL www.dll-files.com ONNAN LESZEDED A DLL-T ÉS BEMÁSOLOD A JÁTÉKNAK ABBA A MAPPÁJÁBA AHOL A LEGTÖBB DLL VAN

2012. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

Ez pont olyan amire te gondoltál

2014. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi azota mar sokat fejlodtem es a DLL Files Fixer programot haszbalom, ha ide beirom a hianyzo fajt nevet azonnal par masodperc alatt letolti, en kilepek es ujra inditom az adott jatekot es elsore fut ;)
2015. dec. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!