Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megkérdezhetem milyen képszerk...

Megkérdezhetem milyen képszerkesztővel lehet elérni hogy szépen ki tudjam emelni csak a ruhát a háttérből?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 14:58
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

PhotoShop-ot ajánlom, viszont nem a legegyszerűbb program.

Gyakorlásra vagy segítségre szükség lehet.

2012. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viszont ha egy egyszerűbbet akarsz, akkor a photofiltre nevű program is nagyon jó erre. Nem nehéz, magyarul is tud. (le kell tölteni a magyyar nyelvet, program files mappában kiválasztani a phofofiltre mappád, ott törölni az agol nyelvi fájlt és odamenteni a magyart. Kb fél perc 20 másodperc alatt megvagy vele).

Megnyitod a képet, és a mágikus pálcával (vagy varázspálca vagy mi a bánatom) kijelölni a ruhát. Az azonos, vagy közel azonos egybefüggő területet kijelöli. (ennek érzékenysége állítható). Aztán jobb gombbal tudod megfordítani a kijelölést és az egészet fekete-fehérré alakítani. Tádáám a ruhán kívül minden fekete-fehér - magyaru csak a ruha színes és megoldódott a probléma. ;)


A gimp pedig kb. egy photoshop alternatíva, ahol az eljárás majdnem ugyanaz mint amit az előbb leírtam a photofiltre nevű programhoz. Annyi, hogy nem kell regisztrálni, meg a későbbiekben licenc meg serial kódokat keresgélned hozzá. Az amúgy sem túl etikus mert a programokért vannak, akik pénzt kérnek. :)


Tipp: én a Gimpet javaslom, mert ahhoz is sok fórum van, ahonnan segítséget is tudsz kérni. ;)


Jó munkát! ;)

2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Photoshop, viszont érteni kell hozzá segítséggel menni fog..
2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!