Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj lehet az MSN-emmel?...

Mi baj lehet az MSN-emmel? Részletekért katt a kérdésre.

Figyelt kérdés
A Vista rendszerem frissített és feltette nekem a Live Essential-t,ami a legújabb msn-t is akarta telepíteni,amit már mutattak nekem korábban és egyáltalán nem tetszik.A 2009-es verziójú msn van a gépemen,de azt írta ki,hogy csak akkor használhatom,ha az új verzióra frissítem. Kitöröltem az Essential-t és a neten talált tanácsokat próbáltam hasznosítani: pl.: átrakni az msn sp kompatibilis módra,kitörölni egy bizonyos catalogs nevű mappát,Zapmessenger használata. Semmi.Régebbi verziójú msn-ek működnek,de nekem a 2009-es kell. Újra feltéve a 2009-es Messenger-t állandóan azt írja ki,hogy a szolgáltatás nem elérhető. S kipróbáltam,nem csak az én fiókommal,mással sem lehet belépni. Mit tudnék tenni,hogy újra tudjam normálisan használni a programot?

2012. jún. 25. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

vagyis a 2009 et azt csak windows px re lehet 2011 et meg csak vista és 7 re lehet feltelepiteni ha mindkép 2009 akarod akkor keress hozza 2009 themát vagy windows px telpitesz és ha nincs 2 particiod akkor van legalul egy olyan hogy nincs valtoztatas marad a jelnlegi fájlrendszer és felrakod a 2009 est

2012. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben.E-útmutatás szerint megpróbálom.
2012. jún. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!