Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Windows 7-be, hogy a gépem ne kapcsoljon ki készenlétre 20 perc után, és van valamilyen magyar nyelvű letölthető könyv, az interneten, ami a Windows 7-et mutatja be A-Z-ig?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 11:45
 1/3 anonim válasza:
Energiagazdálkodásnál nézzél körül a speciális beállításoknál. Könyvről nem tudok, engem nem kötnek le az ilyenek, de ha google-zol egy kicsit, akkor lehet, hogy találsz valamit.
2012. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Nekem is Win.7 van most fent és bizony ha észlelte hogy csak olvasok vagy filmet nézek nem motoszkálok rajta lekapcsolt és kiírta hogy energiatakarékos üzemmód.Mondom oké. Most mit csinálsz? Szépen megkerestem a vezérlőpulton a lehetőségeket és beírtam hogy tétlenség esetén is 4 óra ameddig nem kapcsol önkényesen sehová.Azóta én kapcsolom ki ha megunom vagy más teendőm van.
2012. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Racska1974 ***** válasza:

Control Panel/power option/Balanced(recomended) vele egy sorban Change plan setting Itt már látod a beállítási lehetőségeket.


A magyar valahogy így lehet:


Vezérlőpult/energiagazdálkodás....

2012. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!