Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Windows 7 Ultimate "Auto Activation"-t?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amit ha feltelepítek az első bejelentkezés után újraindul és automatikusan aktiválja az op. rendszert! Ha valaki tudja honnan tudom ezt letölteni MAGYARUL az légyszi írjon nekem!


Semmiképpen se legyen win 7 Loader programos!

Köszi!


2011. nov. 28. 14:08
1 2
 1/20 P.O.C. ***** válasza:

Egyrészt ilyenekbe szokott megbújni a sok vírus, másrészt túl elavultak benne a loader -ek, az újabb eredetiség ellenőrző hotfixeken (KB971033) át sem mennek.


Eredeti MSDN telepítő + Legújabb DAZ loader utólagos felrakása = kevesebb fejfájás.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, magyar nyelven tuti nem lesz ilyen auto loader -es telepítő. Esetleg ha angol Ultimate -et szedsz le, és az utólag megmagyarítod a Windows Update -en.

2011. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én ezen az oldalon találtam:


*****


Windows Loader 2.0.9 - By Daz-ezt


Nekem ezzel sikerült. Ha kell regisztrálj is, tuti műxik.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és ha "megmagyarítom" akkor teljesen ugyanolyan magyar lesz?
2011. nov. 28. 14:22
 4/20 A kérdező kommentje:
de már a loaderrel próbáltam aktiválni, de egyszerűen a "A Windows indítása" szöveg után megállt, törlődött az op rendszer :S
2011. nov. 28. 14:22
 5/20 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer használtam ilyet az új gépemen amit akkor hoztam el a boltból... Vihettem vissza mert egy vírus kikapcsolta a proci hűtőt és a VGA hűtőt és mire eljutottam volna odáig, hogy ezt megtudjam a gépnek lőttek... :( Hál' Isten garanciális volt a gép és vissza tudtam vinni... Mondjuk elég bután néztek amikor 1 óra múlva vittem vissza a gépet... :D Szóval én ilyet többet nem használok... Windows Loader a legjobb mert nem vírusos és működik is már 1 éve hibátlanul! És frissít is rendesen! :)
2011. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs de paraszt vagyok! Ha kell működő WinLoadet akkor írj privit! :)
2011. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*WinLoader
2011. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

P.O.C.:


Pedig létezik olyan, ami automatikusan aktiválja magát, és nincs benne vírus, és magyar.

Nekem is van egy, és semmilyen hotfix nem jött rá a trükkre.


A nevesebb zárt torrent trackereken meg lehet találni.

2011. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
pl ncore? mert onnan tudok tölteni, de amit onnan töltöttem az sem ilyen amilyet szeretnék!
2011. nov. 28. 14:42
 10/20 anonim ***** válasza:

Húú nem is tudom már hogy én honnan töltöttem le, de ezt még régen szedtem le, akkor amikor megjelent a Win7, nem sokkal később.

Azóta is jó, pedig be van kapcsolva az automatikus frissítés.

Nem tudom ncore-on fent lehet e még ez.

2011. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!