Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok...

Eszternagy kérdése:

Milyen programot ajánlotok arra, hogy egy 2 órás válogatásból kimentsek pár számot vagy lerövidítsem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
bővebben ?
2012. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóval youtube-ról letöltöttem egy 2 órás retró sláger válogatást anyukámnak, amit ki szeretnék írni audió CD-re, mert a lejátszó, amit ő tud kezelni, csak audió CD-t tud lejátszani, de arra ugye 80 perc fér fel maximum. Ezért ki szeretném vágni a mixből azokat a számokat, amiket kevésbé szeret vagy ami kell, azt kimenteni belőle egy-egy fájként és azt felírni a CD-re.

Remélem így már érthető.

2012. jún. 27. 17:18
 3/7 MaXXeGee ***** válasza:
Nem azért, de nem lenne egyszerűbb egyedével leszedni azokat a számokat amiket szeret? Mire neked tartunk egy gyorstalpalót audio vágásból lemegy a nap 3szor :)
2012. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lenne egyszerűbb, de azt gondoltam, hogy több idő lenne leszedegetni egyenként. Meg aztán jó pár olyan szám van a válogatásban, aminek vagy nem tudom a címét vagy nincs meg magában youtube-on csak válogatásban.
2012. jún. 27. 17:27
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha csak feldarabolnám a fájt 3 felé úgy, hogy lejátszható legyen? Azt hogyan kell? Ez egyszerűbb valamivel?
2012. jún. 27. 17:28
 6/7 MaXXeGee ***** válasza:

Énekelnek benne? szuper, akkor begépeled a szöveg egy részét a google-ba, (egy sort a refrénből) és szerintem, meg fogja találni :)

azért nem eszik olyan forrón azt a hangvágást, hogy midnen alapismeret nélkül csak úgy nekifuss és az jó (élvezhető) is legyen :)

2012. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, ti vagytok a szakemberek, de legalábbis a szakértők. Azért köszönöm a tanácsokat, mentek a zöld kezek.
2012. jún. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!