Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leformáztam a gépet és sajnos...

Leformáztam a gépet és sajnos azóta nincs se hang se videót nem tudok lejátszani! Gigabyte G31M-ES2L adatlapom van ehhez kéne nekem valami program amivel lenne hang és filmet is tudnék lejátszani! Ha lehet olyat ami működik is! Van olyan program?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a drivereket fel kéne rakni...
2012. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Elsődlegesen mint ahogy már írták nézd meg, hogy minden drivert feltelepítettél-e. Vezérlőpult - Rendszer - Eszközkezelő.

2.Ha minden rendben van akkor telepíts egy lejátszó programot, pl. VLC Media Player, Windows Media Player Classic...stb. Valamint kodekeket ha ezekkel sem működne. Ha nem működik, de szerintem fog, akkor telepítsd az FFDShow és AC3 kodkeket. Semmi mást. Ezekkel már működni-e kell.

2012. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés!Köszönöm!Működik!Az volt a baj hogy nem mentettem le előtte a drivereket és nem tudtam hozzá valót találni!
2012. jún. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!