Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet iso képfájlt...

Hogyan lehet iso képfájlt átkonvertálni rar formátumba?

Figyelt kérdés
Nagy mérete miatt kérdezem. 8.6GB méretű a képfájl és arra gondoltam hogy rar formátumba vissza kéne konvertálni. Na ezt nem tudom hogyan kell. Winrar fel van telepítve a gépemre.Csak kellene egy kis útmutató hogyan,milyen adatokat kell megadni a programban hogy konvertálni tudjak?
2012. júl. 1. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az nem konvertálás, hanem tömörítés. De értelme egyenlő a nullával, mert a mérete akkor is 8.1-8.6 között fog maradni...
2012. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van,tömörítés. Neked lehet egyenlő a 0-val...nekem nem,mert ki tudom majd írni lemezre. És mielőtt azt mondanád hogy így is ki tudom akkor elárulom hogy normál egyrétegű lemezre szeretném írni.
2012. júl. 1. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy egyenlő a nullával, mert normál egyrétegű 4.7 GB-os lemezre az életbe nem fogod összetömöríteni a 8.6GB-os fájlt, erre most a nyakam teszem...
2012. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát...tényleg nem értek úgy hozzá,de ha rar formátumban lesz,vagyis akkor sok kis méretű állományokat fogok kapni. Tehát akkor azokat már miért nem lehetne megosztva felírni 2 lemezre.


De eddig még 1x sem a kérdésre válaszoltál...

2012. júl. 1. 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs értelme. Total Commanderben kettévágod (fájldarabolás) és felírod azt...

De telepíteni ezt sem fogod tudni DVD-ről, csak ha előtte felmásolod a vinyóra...

2012. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp WinRAr-al akarod:


WinRAR ablakba betallózod, ott hozzáadás és ebben az ablakban be tudod állítani a fájlméretet. Beállítod 4.3 GB-ra és csinálsz belőle két ekkora fájlt és kiírod DVD-re...

2012. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt telepíteni akarod, akkor felmásolod mind a két DVD-t a vinyóra, aztán kitömöríted és utána telepíted. Szép kacifántos megoldás...
2012. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na! Ez tényleg hasznos válasz! Ezt a módszert nem ismerem. Soha nem csináltam ilyet,mármint rar-ba tömörítést,csak kicsomagolást. Nagyon sokszor rar formátumban kapom meg az adatokat. Ezért próbálnám,próbáltam volna ugyan ebbe a formátumba vissza kreálni az állományt.

Azt el tudod mondani egyszerűen hogyan kell tc-ben kettévágni az iso-t?!


Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 1. 16:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Katt a fájlon, aztán fájldarabolás. A kis ablakban beállítod az egyéni méretet és darabolja...
2012. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megelőztél a válaszokkal,de még mindig kérdezném hogyan kell tc-ben kettévágni az iso-t!?


Soha nem használtam dupla rétegű lemezt. Azt sem tudom hogy az íróm támogatja e. És valljuk be őszintén,mégis csak olcsóbb 1db sima 1 rétegű lemez. Nekem legalábbis sajnos számít!

2012. júl. 1. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!