Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet beállítani az...

Hogy lehet beállítani az Avast Védett zóna Böngészőt?

Figyelt kérdés
Mostanában az Avast arra kért, hogy kézileg frissítsem a következő verziót (7.0.1451), és amikor frissítettem, a Mozillával való böngészés közben folyton bevillan az Avast Védett Zóna Böngésző. Ezzel az a baj, hogy idegesít és lassabb a böngészés. Hogy lehetne úgy beállítani, hogy ne adja ki ezt minden 2. percben?

2012. júl. 1. 15:38
 1/2 Guilty válasza:
Ne is mondd!Már lassan a falra mászom tőle..de nem tok rájönni h hol kell kikapcsolni. Már néztem minden oldalt,de semmi... szóval én is örülnék annak a válasznak. :/ :)
2012. júl. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam, azt hiszem, mert ez csak addig volt, ameddig nem indítottam újra a gépet a verzió telepítése után. Nekem ezzel megoldódott, de ha valakinek nem, arra várok válaszokat!
2012. júl. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!