Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tölthetek fel élő...

Hogyan tölthetek fel élő videót internetre?

Figyelt kérdés
Úgfy értem, hogy van egy kamerám/telefonom, amivel éppen videózok, azt a videót, hogy tudom felrakni élő adásként az internetre? Mint, a Skype, csak nyilvánosan és egy kamerával.

2012. júl. 1. 16:23
 1/3 anonim válasza:
engem is érdekelne meg az is h hogyan lehet a telefonrol tenni zenét a gépre vagy rádiora mert voltam egy kávézóban és ott a pasi kérdezte h mongyak egy számot és a telloján kikereste és halszott rádiobol vagy nemtom hangszorobol?
2012. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A YouTube-nak úgy tudom már van élővideó-közvetítés funkciója is. Egyébként pedig a www.listen2myradio.com oldalon lehetőséged van flash video sugárzására.


Amit pedig az első hozzászóló mond az nem más, mint az FM Transmitter. Ez csak bizonyos telefonokba van beépítve, de például autókba is lehet kapni.


A lényeg, hogy egy általad kiválasztott frekvencián sugározhatsz zenét. Tehát ha te a 98.3MHz-et hallgatod rádión, utána pedig telefonon egy zenét ugyanerre a frekvenciára állítasz, akkor a rádión keresztül a saját zenédet fogod hallgatni.


Én pl. régen piros lámpánál direkt ezzel szivattam másokat ha unatkoztam:DD

2012. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Thanks:)
2012. aug. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!