Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kijavítani ezt a...

Hogy lehet kijavítani ezt a windows hibát? Újratelepítés nélkül.

Figyelt kérdés

Szerencsétlenkedett a winyóm, de már megjavult valami rejtélyes oknál fogva, viszont károkat okozott a rendszerben. Az aero téma eltűnt, helyette a win95 stílus maradt, azaz csak fehér kocka van(háttér azért megmaradt). Képet se mutat amikor lent az ikonra viszem a kurzort, csak "listát" mutat, mint ahogy a régi i.explorernél volt a weboldalakkal. A jobb alsó sarokban eddig ha rávittem a kurzort akkor az asztalt mutatta olyan "üvegesen", most csak egy kék kocka jel van ott ami az asztalt szimbolizálja, és csak akkor dob az asztalra, ha rákattintok. Ezek nem olyan hű-de-nagy bajok, de a probléma részei, és a második érdekes probléma miatt kellett leírnom, ugyanis. Nem lehet a Fraps-al screen capture-olni semmilyen formában, sőt még a print screen gombbal sem. A harmadik amit eddig észrevettem, hogy az USB-t nem érzékeli. Fejhallgatót igen, most vettem újat és azt is(nem tudom van e köztük driverileg különbség) viszi, az mp3 akkuját tölti, de mintha be se tettem volna.

Két winyót üzemelek, és a régebbin is van egy rendszer, amit elindítottam, mert most gondol voltak az újabbal, de a régebbinek már lejárt a licensze. Lehet, hogy ez a baj?

DVD olvasóm nincs, bár szerintem az sem működne most, és egyébként is halom dolog van amiért nem szeretném újratelepíteni teljesen, hogy lehet a windows fájlait "megjavítani", hiányzó fájlokat pótolni?



2012. júl. 1. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszer van a gépeden? Van telepítő CD-d? Előbb írtsd ki a fertőzést, aztán javító telepítés.

[link]

2012. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
win7 v.7600. Iso-ban van a telepítője, és ott csak telepítést mutatott javítást nem, de majd keresgélek olyat is.
2012. júl. 1. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi lelte, végülis az, hogy újra kellett aktiválni a wint, pedig aktiválva volt már egyszer és úgy is írta ki, hogy aktiválva van.
2012. júl. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!