Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem van egy kis problémám...

Gabor029 kérdése:

Nekem van egy kis problémám Szeretnék fel tölteni a youtube -ra mixet de nem tudok Mert át kell konvertálni videó formátumba én használok egy programot de ez nem jó mert nem engedni konvertálni format factory én ezt használom de semmit nem ér?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A Fomat Factoryval semmi baj, inkább te nem csinálsz jól valamit.
2012. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A zenefájlokat nem lehet videó fájlokká konvertálni.


[link]

2012. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha nem lehet videó ként konvertálni akkor hogy tudom fel rakni youtube -ra hogy jó legyen?? mert másoknak sikerül akkor nekem mért nem
2012. júl. 2. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Készíteni kell egy videofájl tetszőleges képekből amihez hozzáadod azt a zenét amit fel szeretnél tölteni. Az előző válaszomban mellékeltem egy linket is. Ott leírják, hogy milyen program kel hozzá, és hogy hogyan kell csinálni.
2012. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt egy leírás hogy a windows Movie Maker nevű programmal, hogy lehet videót készíteni. Az elkészült videót már feltöltheted a youtubra vagy bármely másik videómegosztóra.


[link]

2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Találtam egy nagyon jó programot! Ezzel át tudsz konvertálni zenefájlokat videofájlokká úgy hogy automatikusan hozzáad egy képet a program. Csak kiválasztod, hogy melyik zenefájlt szeretnéd konvertálni, aztán hogy milyen videoformátumba utána a videoformátum felbontását (Full Hd, VGA...) és elindítod a programot. Ha kész akkor mehet is fel a youtubera.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már tudok feltölteni mert megcsináltam a windows movie maker-el és jó lett! de lenne még egy olyan dolog hogy be illesztem a képet vagy a képeket megy a zene mondjuk 3 kép bent van az lemegy és utána tök sötét a videó hogy lehet megcsinálni hogy állandó kép maradjon ???
2012. júl. 4. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat a képeket többször egymás után beimportálod addig amíg a zene tart.
2012. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de úgy nem lehet meg csinálni hogy állandó 1 kép maradjon ??
2012. júl. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!