Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok letölteni...

Miért nem tudok letölteni putlockerről, Jdownloaderrel? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Eddig minden gonnd nélkül tudtam letöteni, de néhány hete bármit próbálok(frissités,újratelepítés) nem enged. Mindig azt írja, hogy szétkapcsolás majd 5 perc visszaszámláló. Valakinek hasonló gonnd? Megoldás?

2012. júl. 2. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Frissítsd a programot.

Vagy használj alkalmasabbat. Firefox, Flashgot kiegészítővel/vagy Downloadhelper-rel/.

2012. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy Orbit (Grab++ funkció).
2012. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

S ha ragaszkodom ehhez a programhoz, mert eddig megbízható volt csak most gondjai vannak, akkor mi a teendő? (mellesleg lehet kipróbálom, csak az új program már végső eset lenne.)

2012. júl. 2. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ikonjai között a legszélső a frissítésé. Ha automatikusan frissít, akkor csak várni kell, míg kijavítják ezt a részt.
2012. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Horváth Izolda válasza:

ebben a videóban bemutatják hogyan lehet putlocker-ről letölteni http://www.youtube.com/watch?v=J3UbLTnVBKc

másik lehetőség: regizel erre az oldalra [link]

2012. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a videón lévő szerintem működne, de az internetem akkora egy szar, hogy (nem vicc) 1 óra alatt jutottam el oda, ahova a srác 1 perc alatt. szóval el leszek vele, köszönöm
2012. júl. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!