Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt 1-2 program?

Miért csinálja ezt 1-2 program?

Figyelt kérdés
Na szóval eddig minden rendesen indult viszont most 1-2 program (daemon tools,Fifa 12,Bf3) azt csinálja hogy rá kattintok az exére tölt és abbahagyja a háttérbe a folyamatokná fut az exe de nem nyitja meg probáltam újra rakni de nem használ.

2012. júl. 2. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Lehet hogy valami blockolja őket (valami illesztőszoftwer, vírus, vírusirtó, stb...). Szerintem csinálj a gépen egy teljes vírus irtást, karbantartást (pl: advanced system careval), spyware keresést, és ezek után frissítsd a vidikari, és egyéb illesztőszoftwer progiját (direktx, windows 7, stb...)
2012. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1ik napról a másikra csinálta ezért nem értem de csak 1-2 programnál. Nem raktam semmi új programmot ra a drivert meg az egyébb frissétéseket rá raktam most csinálok 1 vírus keresést is.
2012. júl. 3. 00:29
 3/8 A kérdező kommentje:
épp most csinálom a javítást is pont azzal a programmal amit írtál :D
2012. júl. 3. 00:30
 4/8 A kérdező kommentje:
meg próbáltam mind1 de semmi nem indul el csak tölt és abbhagyja.
2012. júl. 3. 01:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a profival volt a gond még ha eredeti is.
2012. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A origin profilal? Mit lehet tenni ? Nekem eddig jó volt a fifa is most kezdte el vmiért ezt csinálni
2012. júl. 7. 16:07
 7/8 anonim válasza:

hello, az első vok.

Esetleg próbáld meg őket rendszergazdaként futtatni.

És csak az origines gamekkel van ez?

(szerintem a másik válaszoló valószínűleg a windowsos profilra gondolt, mert van olyan hogy egy profil érthetetlenül bebuggol, és pl hasonló hibákat csinál.Az jó teszt erre hogy csinálsz egy másik profilt, a gépen és abból próbálod meg elindítani a problémás programokat.)

2012. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen bocsánat hogy nem fejtettem ki magam.A Profilra gondoltam nekem ez volt.Nem volt vírusos a géped nemrégiben?
2012. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!