Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálni, ha a...

Mit kell csinálni, ha a pendriveról véletlen letöröltem egy fontos mappát?

Figyelt kérdés
Sajnos, nem figyeltem és elszállt a mappám, amiben egy nagyon fontos anyag volt. Több programot (Recovery Desk, Recuva, Free Undelete) ajánlottak, viszont a probléma az, hogy egyik sem jelzi ki a mappát. Mindent, amit töröltem visszahoz, de pont azt az egy mappát nem. Mit csináljak ilyenkor?

2012. júl. 2. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem írtál rá más adatokat? Hátha felülírtad és azért nem találod.

Próbáld meg a Get Data Back szoftvert. Szerintem az egyik legjobbak közé tartozik.

2012. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy azzal is megpróbáltam, ott viszont át van húzva az összes, és nem lehet megnyitni és átvenni sem. úgy történt, hogy másolni akartam, és véletlen közben kitöröltem... de mire másoltam volna a gépre, már nem volt benne, így a másolás sem jött össze..
2012. júl. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!