Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Átlehet e vinni egy komplett...

Átlehet e vinni egy komplett rendszert egy másik konfigurációba?

Figyelt kérdés

Tehát pl: egy inteles rendszerben adott a hdd-> ezt a hdd áthelyezni egy amd configba. Ami bezavar az ugye a driver készlet. Ha törlöm az inteles driver készletet (your uninstaller 2006) akkor az amd config lefogja kezelni a hdd-t?

Illetve ami fontosabb-> olyan rendszerről amiről nem tudok be bootolni hogy tudok drivert törölni?


2012. júl. 3. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd át, ha látja hogy tökmás a vas, többnyire betölti az alap drivereket.
2012. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:

Ez így zavaros, és gyanítom, hogy instabil lenne a rendszer (mer a vindóz ilyen) és végül, mégis csak újratelepítés lesz a dologból.

" olyan rendszerről amiről nem tudok be bootolni hogy tudok drivert törölni?"

Tehát az inteles géped nem indul, vagy a jelenleg a lemezen levő oprendszer.

Ha az utóbbi nem, akkor eleve felesleges róla törölgetni (ha csökkentett módban sem indul)

2012. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csökkentett mód sem viszi se javító cd se semmi. Hiren bootról bootoltam és úgy kezdtem átnézni a windowst illetve a driver készletet. Az összes drivert letudtam törölni manuálisan. Azonban a reg fájlok már túl nagy falat.
2012. júl. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!