Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchestert lehet...

Külső winchestert lehet poggyászban másik országba vinni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha laptopot is lehet meg mobilt is, gondolom külső winchestert is:D
2010. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 czibles ***** válasza:
ha repülővel mész én inkább a kézipoggyászba raknám, mondván azt nem fogod dobálni. bár nem tudom, hogy az átvilágitás mennyire fog neki tetszeni.
2010. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "az átvilágitás mennyire fog neki tetszeni"?

Viheted ugyanugy mint bármi mást, van benn fém, és?

Nem samurajkard, meg nem is körömvágóolló.

Nyugodtan lehet. Én nem is merném a poggyászon kivül a böröndbe rakni...

A repülőből láttam mielött még nem szálltunk fel, hogyan dobálják a böröndöket...

2010. márc. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés arra is vonatkozott volna, hogy mekkora az esély, hogy belenézzenek a tartalmába. Pár mp3-t és avit szeretnék kivinni, csak ugyebár a hazai szabályozás eltér a nemzetközi gyakorlattól. Itthon amíg nem terjeszted, addig eltűrik, míg kint lehet simán megbüntethetnek érte. Lehet én aggódom túl az egészet, mert kétlem, hogy minden egyes laptopot is megnéznének, hogy most akkor van-e rajta valami illegális vagy sem.
2010. ápr. 8. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!