Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem fel egyes...

Hogyan telepítsem fel egyes játékok [warez] realoded változatát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Napokban letölöttem ncore-ról a battlefield 2 reloaded verzióját ,mikor befejeztema letöltést és megnyitottam a torrentet olyan fájlok fodatak aminek ez volt a végén : .r01 , .r02 , .r03 stb. arra lennék kiváncsi ,hogy ezt hogyan lehet feltelepíteni ? fontos lenne mert lassú a netünk és meg1x rendes verziót nemtudok leszedni :(

2012. júl. 3. 11:19
 1/2 Csiß ***** válasza:
Ezek tömörített file-ok.Kibontod őket (pl winrar-al) és akkor elvileg kapsz egy .iso formátumú file-t.Ezt mountolod (pl daemon tools-al) és telepíted mintha gyári dvd lemez lenne.
2012. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
áá értem köszönöm (: csak nemtudtam milyen fájlformátum ez a .r01 ha ezt tudtam volna ment is volna daemon toolsal (: akkor szedek winrart mégegyszer köszönöm!
2012. júl. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!