Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 hogy kell hiányzó...

Windows 7 hogy kell hiányzó ntlrd pótolni ha nincs win7 telepítő cd?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan véletlenül formatáltam azt a 100mb partíciót ahol a rendszerindító fájlok vannak. Ide hogyan tudom vissza tőlteni a fájlokat?
2012. júl. 3. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Telepítő CD nélkül sehogy, minden telepített Windows-hoz saját NTLRD fájl tartozik. Ha pedig particionáltad azt a lemez területet, ahol a rendszer volt, akkor mit vársz? A semmit nem fogja BOOT-olni a rendszer. Eleve értelmetlen a kérdésed, hisz az NTLRD, Sys.ini stb.. rendszerfileok "NEM KÜLÖN" vannak, hanem egyben, azon a meghajtón, ahová maga a rendszer is telepítve van. Új Windows, nincs más megoldás, illetve hozzátenném, hogy minden személyes adatod ami volt, (zene kép szöveges dokok videók stb..) többé vissza nem hozhatóak. Remélem tudtam segíteni, bármi kérdésed van, írj!
2012. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még valami... 100MB-ra hogyan fért fel egy 16GB helyigényű rendszer?
2012. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!