Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik vírusirtó a jobb?

Melyik vírusirtó a jobb?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy vírusirtóra, de nemtudom, melyiket húzzam le. Szerintetitek az AVAST vagy az AVIRA a jobb?? Estleg tudtok más jóminőségú letölthető vírusirtót?

2012. júl. 4. 09:45
 1/9 anonim válasza:

Saját tapasztalatom alapján avira nekem az jobban bejött.

Az avast-al csak a baj volt ja és sokat nem vesz észre ami az Avira észrevesz. Vagy leszeded a nod32 próbaverziót és ezt 30 naponta újra telepíted és teljes a védelmed.

2012. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az avast az avast és az avast.... Böngészni szeretnél egy vírusos weboldal, nem enged csatlakozni, le szeretnél tölteni egy vírusos fáljt, megszakítja a letöltést... Minden nap frissít és kevés memóriát eszik.... Nekem jobban bevált, mint egy nod32, vagy mint egy Vipre...
2012. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a 2. Hozzászóló vagyok, nod32 kijelezte nekem, hogy vírus, de nem tett semmit... Képzeld el, hogy töltesz egy filmet, kimész a wc-re, közben kiírja, hogy vírusos, és mire visszaérsz eltűnik a figyelmeztető szöveg.... Végig vírusos fájlt töltesz le miközben nem tudsz róla...
2012. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AvernusTriad ***** válasza:

Ebben a témakörben eléggé megoszlanak a vélemények.

Az Avast és az Avira a két legjobb, de én azért használok Avastot, mert nem eszi úgy a gép erőforrásait.

(Valamint nagyon nem ajánlom az AVG-t és a NOD32 Esetet. Előbbi szó szerint megölheti a rendszered, utóbbi egy kalap guanót sem ér, viszont millió problémát generál.)

2012. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 4. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném, hogy az Avastot nem telepítenék gyengébb gépre, mert eléggé visszafoghatja a teljesítményt.
2012. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éljen a linux.
2012. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már Linuxra is vannak vírusok. Sőt vírusirtót is lehet hozzá kapni. Fizetőset meg ingyeneset is.
2012. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hagyományos értelemben véve linuxra nincs víris, mert a rendszer egy külön, láthatatlan partíción van. A vírus tönkreteszi a rnedszert. Csak adatlopó programok vannak linuxra.
2012. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!