Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan DVD/CD író program,...

Van olyan DVD/CD író program, amivel lehet filmet kiírni DVD-re menüvel?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ingyenes legyen, ne a legprimitívebb lehetőségekkel bírjon és ami nagyon fontos az a menü. Hogy tudjak menüs DVD-t írni és sima asztali DVD lejátszón is meg lehessen nézni.

Már kerestem mindenféle programot de még mindig nem találtam használhatót.



2012. júl. 4. 14:01
1 2
 1/15 Nokia 4ever ***** válasza:
Menüt azt a filmhez kell szerkeszteni ha ügyes programozó vagy akkor össze lehet hozni simán
2012. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem kell, hogy, többféle hangsáv és felirat legyen, akkor a Nero Recode a legegyszerűbb és legfelhasználóbarátabb, a minőség is kiváló, amivel dolgozik.
2012. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezen a DVDflick-es weboldalon hol lehet letölteni a programot?
2012. júl. 4. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:

clone DVD

a te programod

2012. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a win7 DVD író programja is tudja ezt is benne van a win7 be
2012. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a Win 7 csak CD-re tud menüvel írni. DVD-nél már nem dob elő ilyen lehetőséget. Nagyon úgy tűnik, hogy kénytelen leszek CD-re kiírni filmet pedig van egy rakat üres DVD-m..


A CloneDVD meg nem lenne rossz. Csak az a bökkenő hogy egyrészt nem fogadja be a program a videó fájlaimat, mert nem avi vagy nem tudom, másrészt pedig nem igazán találok teljes verziót.

2012. júl. 20. 15:30
 8/15 A kérdező kommentje:

És még valami.. az a helyzet, rá kellett hogy döbbenjek, még a CD sem jó. Azon kb csak 1-2 videó ha ráfér, pedig ez egy sorozat és ha így nézem ez baromira kevés..

Szóval kezdek rájönni hogy egy olyan program sincs ingyenesen neten ami egyáltalán még minimálisan is megfelelne.. hát ez van.

2012. júl. 20. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye.


A windows 7 igenis tud dvd-t készíteni menükkel, windows dvd készítő a neve, egyszer már elmondták, csak arra is lusta vagy, hogy megnézd. Ott van a programok között.


A dvdflicknél meg még arra is képtelen vagy, hogy megtaláld a download gombot a képernyőn, utána meg itt siránkozol.

2012. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jól van, csak higgattan.. Nincs szükség semmi féle vitatkozásra. Csak egyszerűen feldühített hirtelen hogy nem találok semmit vagy ha igen azzal mindig van egy bibi.

A DVDflicket utóbb már sikerült letöltenem de az sem volt jó. nme tudom már mi lehetett a baj, régen volt.


A másik.. nekem XP-m van. Nem Win 7-em. Az egyik barátomnál van 7-es, ott próbálkoztunk régen DVD-t írni. Szépen megcsináltuk a menüt de nem fogadta be a DVD-t. Nem tudom mi lehetett a baj.

2012. júl. 20. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!