Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan DVD/CD író program,...

Van olyan DVD/CD író program, amivel lehet filmet kiírni DVD-re menüvel?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ingyenes legyen, ne a legprimitívebb lehetőségekkel bírjon és ami nagyon fontos az a menü. Hogy tudjak menüs DVD-t írni és sima asztali DVD lejátszón is meg lehessen nézni.

Már kerestem mindenféle programot de még mindig nem találtam használhatót.



2012. júl. 4. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

MOST DVD T AKARSZ MENÜSEN ÍRNI

VAGY CD T MENÜSEN ??????????


MERT A 2 Ő NEM UGYAN AZ B+

2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Úristen b.zdmeg.. bevetted a nyugtatódat?...


Tényleg bocs, hogy nem vagyok teljesen jártas a dologban.. Sőt.. Elég hülye is vagyok ebben, mint kiderült. Nem tudtam hogy eget rengető különbségek vannak egy menüs CD és egy menüs DVD között. Basszus nem tudtam!! Azért írok ide kérdést, mert lehet nem értek hozzá és nem tudom melyik erre a legalkalmasabb program!

Eredeti célom egy 6 évados sorozat kiírása több DVD-re menüvel. Tehát nem kevés videó fájlt tartalmaz. Ezért szét is kell szednem 1 évadot, mert 1 egész évad a maga 22 részével nem fér rá egy DVD lemezre, főleg hogy menüvel szeretném. Az plusz helyet foglal. A Win 7-es menüs DVD írón pedig csak 6 rész fért el menüvel együtt. Az pedig nem a legjobb arány a 22-höz képest.


Ezért gondolom, hogy ez kissé vesztett ügy. Mert ha 1 vagy 2 egész estés filmet akarnék rádobni egy DVD-re menüsen akkor az rendben is lenne, mert van hozzájuk hely a lemezen. De egy sorozattal évadonként már nehezebben bír el.

2012. júl. 21. 13:51
 13/15 anonim ***** válasza:

:P

nero


bocs bevettem

2012. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
HA MINDEN KÉRDEZŐ LEÍRNÁ PONTOSAN HOGY MIT AKAR NEM LENNÉNEK B+ok
2012. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van olyan DVD/CD író program, amivel lehet filmet kiírni DVD-re menüvel?


kérdésedre a válasz nero 5.5

2012. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!