Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3. van vmi megoldás?

Đragon65 kérdése:

Battlefield 3. van vmi megoldás?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, h Windows 7 64 bites op rendszerem van. De elötte 32 bites volt ugyan ez volt a gond azon is... Na szval csak akkor indul el a BF3 ha átállítom a futtatást Windows 98ba... Ha WinXP-sbe vagy másikba akkor nem indul el... Nem ir ki semmit... Rákattintok és mintha rá se kattintottam volna... Windows 98asnál az a probléma h 4 magos procim van és csak 1 magot használ és akkor laggol... haveromnál pedig lazán elindult... és neki 32bites Windows 7 van... gépem elviszi mert megnéztem...
2012. júl. 6. 00:17
 1/3 ATI011HUN ***** válasza:
Újra telepítét próbáltad már.Sokszor megoldja a problémád.Ja és ajátékot leszedted vagy megvetted,mert ha leszedted torrentes oldalról,akkor lehet hogy azzal va baj.
2012. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ugy szedtem el de leszedtem egy másik fajtát és az működik :D de azért köszi :D
2012. júl. 7. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem leszedni kell kisfiú, hanem megvenni!

A single player kampány nem játék, hanem lóf@sz!

2012. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!