Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek egy jobb videokártyá...

Ha veszek egy jobb videokártyát, nem lesz szükségem az Asio4all-ra?

Figyelt kérdés
FL Studio-t használok, de mióta felraktam a Win 7-et, folyamatosan problémák vannak az Asio4all-lal. Nem ad ki hangot, ha más program megy és ugyanígy néma a minden más, ha az FL Studio-t használom. Átállítottam a Windowst 44.1 khz-esre, de az sem segített, nem tudom mi a fene baja van. Ha erre tudjátok a választ, az is megköszönném! :D

2012. júl. 6. 00:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam, nem videokártya, hanem hangkártya.* :D
2012. júl. 6. 00:49
 2/6 A kérdező kommentje:

Esetleg ha valami beállítást igényelne, csináltam print screen-t róluk:

[link]

[link]

[link]

(a WDM Device list aljáról lemaradt egy, "USB Audioeszköz")

2012. júl. 6. 00:56
 3/6 anonim válasza:
Ugyanez a problémám... Nálam pl. egyes VST-k bezárásával megoldódott... De ha nem megy az se, töltsd le a hangkártyádhoz a driver-jét, azzal hátha megy. (Írd le, milyen géped van, lehet, hogy nem támogatott valamilyen hardver) :(
2012. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utolsó kép:


Jobb oldali tolókákat (mindkettőt) állítsd át 32-re vagy 16-ra (?)

2012. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem hardware probléma ez, mert régen XP-n gondtalanul ment.
2012. júl. 9. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit az előttem válaszoló mondott azt csináld mert nekem is ez volt a hiba és nekem bejött utánna ment nekem 16-ra kelett húzni.
2012. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!