Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám frissíteni az...

Hogyan tudnám frissíteni az ATI videokártyát vagyis milyen programmal hogy jobb teljesítményel dolgozzon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 20:35
 1/1 Oxa ***** válasza:

Szia!


A menet nagyon egyszerű!

Google -> ATI Driver Downloads

Legelső találtra ráklikkelsz!

Ezután jön egy lista, amibe szépen kiválasztod, hogy melyik az a típusú videokártya ami neked van!

Majd kapsz egy oldalt, ahol megjelenik az adott driver, amit helyben le is tudsz tölteni!


Általában az újabb driverek több javítást tartalmaznak. Viszont, van rá sokszor példa, hogy egy régebbi drivert használnak egyesek pl. játékhoz, mert jobban kezeli a dolgokat!


Nekem Ati Radeon HD 2600 Pro-m van, de nem vettem észre változást az új driverrel sem! Persze nem kizárt, hogy van! Ám pl. Photoshop CS5-nél nem érzékeltem semmit!


Sok sikert!

2010. dec. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!