Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a magyarul beszélő...

Melyik az a magyarul beszélő felolvasó program, ami működik Firefox alatt?

Figyelt kérdés
Először a Hírmondót töltöttem le, de akárhányszor megnyitottam lefagyott, aztán láttam, h IE-hez jó. A SpeskBoard-ot akartam aztán, de ott csak 15 nap a demo, ráadásul látom az is IE alatt működik. Nekem egy egyszerű kis helyet foglaló fullos program kell, ami a jegyzettömbbe bemásolt hosszabb szövegeket felolvassa magyar nyelven, de ha több nyelven is olvas az még jobb. A Google fordító csak szavakat, rövidebb mondatokat olvas, hosszabb bemásolt szöveget nem. Nem kell, h fordítson, a felolvasás a lényeg! Xp van.
2011. júl. 17. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a Speakboarddal,tudtommal nincs jobb magyar felolvasó.Az hogy IE alatt,meg Firefox alatt,annak nincs értelme.Minden vágólapra tett szöveget felolvas.
2011. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!