Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Választanom kéne pár játék...

Bence2x kérdése:

Választanom kéne pár játék közül és nem tudom melyiket kéne megvennem. Kb. egy árban van az összes. A következő játékok közül kéne választani: Tom Clancy's H. A. W. X.2, Prince of Persia The fogotten Sands vagy Assassins Creed 2?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Még azt sem tudod egyedül eldönteni hogy mivel akarsz játszani? Ez komoly?
2012. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani melyik a jobb játék. Egy dolgot viszont igen. A HAWX első részével játszottam, de nekem nem tetszett. Végig sem játszottam, még mindig ott pihen a polcon, hátha később újra megpróbálom.

Kritikusok szerint az első rész jobb volt mint a második így a másodikat már nem is próbáltam.

2012. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed 2, viszonylag hosszú, szép grafika, jó sztori, karakters főhős. Hóksz, nekem nem jött át ez a fajta repülős őőő izé. A prince of persiából meg az első trilógia a frankó, ezek az utóbbi részek, hát... Lényeg +1 az AC2-re
2012. júl. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed 2
2012. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!