Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A DayZ-t próbáltam meg telepít...

A DayZ-t próbáltam meg telepíteni (nem eredeti arma 2-re) és amikor elakarom indítani mindíg azt írja ki hogy "Addon 'DayZ_code' requires addon 'CABuildingParts' ". Próbáltam neten egy ilyen fálj után nézni de nem találtam most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az arma 2 és az arma 2 operation arrowhead is fel van telepítve és a modot aktiválni is tudtam.

#telepítés #Arma 2 #oparetion arrowhead
2012. júl. 6. 20:06
 1/1 anonim válasza:

Sajnos nem. Alapjáték+Operation Arrowhead kiegészítő.

Leszeded a legfrissebb vezióját a modnak, létrehozol az arma 2 mappájában egy @DayZ nevű mappát, abban egy AddOns nevű mappát, és abba rakod bele a mod cuccait. Frissíted az arma 2-t 1.5-re, aztán 1.11-re, aztán frissíted 1.60-ra, aztán az "Arma II CO" nevű parancsikonra jobb klikk, tulajdonságok, és az elérési út végére az idézőjel után egy szóközzel beírod, hogy -mod=@DayZ

Ezzel a parancsikonnal elindítod a játékot, keresel szervert és játszol. De ha csak simán az alapjátékkal szeretnél játszani, akkor ne ezzel a parancsikonnal indítsd el. Érdemes tudni hogy egyes DayZ szerverek eléréséhez különböző béta patcheket kell felrakni (ezek általában szerepelnek a szerver nevében), a legfrissebb a 94444. A béta patchelt verziót a játék mappájából tudod elindítani egy külön exe-vel, erre létre kell hozni egy parancsikont és eljátszani vele a -mod=@DayZ -es mókát.

Remélem, segítettem.

Ha bárkinek bármi kérdése van, írjon privátot :)

2012. júl. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!