Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Eredeti FlatOut 2-m van, és...

Czink Attila kérdése:

Eredeti FlatOut 2-m van, és az a tapasztalatom, hogy a grafikai motorja stabil, gyors, látványos, és mégsem gépigényes. Szimulátorhoz használnám. Hogyan?

Figyelt kérdés
A játék alapból tartalmaz nagyobb járműveket, buszt, és kamiont. De csak egyet-egyet, extraként. Vettem busz szimulátort, kamion szimulátort, de gyenge, a busz hangjai nevetségesek, és a legfosabb grafika mellett is egy erőművet igényel, úgy hogy szar is mellé, esik szét, nem texturál... Már azzal is megelégednék, ha járművet tudnék beletenni, ha azt tudnátok hogy kell, az is elég.
2012. jan. 25. 20:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Közelebbi: A Windows önkicsomagolós (.CAB) fájljait lehet szerkeszteni? Mert a játék motorja ilyen fájlokra épül. Még nem mertem "szétszedni", csak sejtem- ebben is van valahol egy Painttal szerkeszthető kép, ami a Jármű textúrája, és egy olyan, ami a hangjai? Nem is attól félek, hogy nem tudom kicsomagolni, és szerkeszteni, hanem, hogyan csinálom "vissza" .CAB-ra? Van arra program? Vagy az "nemúgymegy"?
2013. nov. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!