Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggolok?

Meteoszityi kérdése:

Miért laggolok?

Figyelt kérdés

Ha beszélek valakivel skypen, vagy éppen CS-ben multizok valamiért laggol a hangom, illetve laggol a játék is valamennyire. A gépem miatt biztos nincs, mert fél éves és amikor vettem 150 000 FT körül volt az ára. A netem viszont nem a legjobb 2/0,5 Mbit/s és a pingem is általában 10 ms, esténként picivel több. Itt is egy speedtest kép: [link]


Valakinek esetleg valami ötlete mi lehet a gond?


2012. júl. 7. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

GÉPADATOK ? AZ HOL A FALLOSZBA VAN

MITGONDOLSZ MIÉRT VAGYOK 52% ON


??

2012. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
10es pinggel bőven el lehet játszani, valszeg a géppel sincs gond. A 0,5 Mbit-es feltöltés viszont nagyon kevésnek tűnik játékhoz, főleg ha egy zsúfolt szerveren játszol. Lőj le mindent a gépeden, ami picit is használja a netet és épp nincs rá szükség. De ha másik gép is van a hálózaton használatban, miközben te játszanál, akkor esélytelen, hogy menni fog. Gyorsabb netre váltás szerintem megoldja a problémádat.
2012. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De régen ezzel a nettel, sőt még gyengébb géppel nem laggolt. Egyébként ha CS-zek csak a vírusírtó és a CS fut, szóval lövésem sincs.
2012. júl. 8. 01:26
 4/8 anonim válasza:
nem mindegy az se, hogy milyen szerveren játszol. Hányan vannak rajta, hányféle szirszar mod van felrakva rá stb stb..
2012. júl. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sziar-szar szerveren játszom, a Dinasty Fun szerverén, nem tudom mennyire ismeritek, de eléggé egy híres magyar CS szerver egyetlen felesleges pluginnal sem.
2012. júl. 8. 14:30
 6/8 anonim válasza:
nem mondtam h a szerver szir-szar amin játszol :P emlékeim szerint az egy 30 slot körüli szerver, talán még amx is van rajta, ezek pedig mind gyorsabb netet igényelnek, mint egy alap, "csupasz", kevesebb slotos szerver. Egy szónak is száz a vége: online játékhoz izmosabb net szükséges :)
2012. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:p
2012. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

MUTATOM A HIBÁT

2012. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!