Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a Minecraft ijesztő?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 10:12
 1/6 zsomkovacs ***** válasza:
Annyira nem ijesztő. Bár amikor töksötétben, fél HP-val és 8 gyémánttal az inventory-dban belefutsz egy zsákutcába, majd amikor megfordulsz, és az első dolog, amit meglátsz, egy creeper pár centire tőled, az tud okozni pár szívbajos pillanatot. /még azelőtt, mielőtt szidni kezded a játékot és a készítőit, amiért huszonnyolcadszor is ez történik. :p/
2012. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te se estél bele multiban gyémánt cuccokkal a lávába, mert egy troll kiütött két blokkot a lepcsödböl. Az aether modban vannak ijesztö dolgok.
2012. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:
mert egy 6 éves megijedt. a bátja (poénból) elterjesztette a suliban, ÉS mielőtt a barátai kipróbálták volna, elhíresztelték ők is. végül a teszt után mindenkinek leesett, hogy csak tréfa az egész, és max egy 6-8 éves szarik be tőle.
2012. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már mindent értek, köszi..:D
2012. júl. 12. 22:02
 5/6 anonim válasza:
Azért mondják ijesztőnek mert mások félnek az estei mobok-tól:Zombiktól,Creepertől,Póktól,Csontváztól.Szerintem is az éjszaka.
2012. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én egy 20 éves fiú vagyok, az amnéziától meg sem rezzentem, a minecraft nem ijesztő inkább hátborzongató, mivel ha egyedül ülsz a szobában sötétben, és ugye az egész világban egyedül vagy, és azért elég érdekes szellem zajok vannak a játékban... belehet parázni ha beleéled magad :)
2012. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!