Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöttem mondjuk 2...

Ha letöltöttem mondjuk 2 DVD-s játékot akkor azt hogyan rakjam fel a gépre?

Figyelt kérdés
Szóval most a MW3-töltöttem le,és .iso fáljba van.Kicsomagolom és el is inditom a telepítést.De közben kéri a második DVD-t.Lenne egy ötletem hogy esetleg hogy,sikerülne mondjuk ha 1 mappába rakom a DVD1 és DVD2 tartalmát,és ugy megpróbálnám elindítani.De nem vagyok biztos benne hogy ugy jó lesz.Ezt szeretném megkérdezni hogy ugy csináljam vagy esetleg másképp?
2012. júl. 9. 12:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az .iso fájlokat nem kell kicsomagolni, ezek képfájlok. Daemon Tools nevű programot rakjál fel a gépre, utána mountold az első dvd-t. Indítsd el a telepítést, majd amikor kéri a második dvd-t, akkor mountold az első helyére és klikk a folytatásra. Ha elakadsz valahol, szólj nyugodtan ;)
2012. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen értem köszönöm a segítséget.Szóval ahol a Daemon Tools-ban elindítottam az 1.DVD-t és amikor kéri a másodikat ugyanott indítsam el?
2012. júl. 9. 13:14
 3/13 anonim válasza:
Igen. Ez tulajdonképpen olyan, mintha kivennéd a DVD olvasóból az egyes DVD-t, és beraknád a kettest. A telepítés második részénél nincs szükség az elsőre.
2012. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
emigy nekem már fent van a Daemon Tools,csak még nem nagyon használtam.Amikor megnyitom van ott egy olyan nevezetü kis ikon/kocka amire ha rámegyek azt irja ki hogy "fálj hozzáadása".Gondolom arra rákatintok és megkeresem pl: D-ben amit letöltöttem"DVD1.iso" és megnyomom hogy megnyitás/open,persze ezt mind a Daemon Toolsal.
2012. júl. 9. 13:27
 5/13 anonim válasza:
Ha így csinálod, akkor utána még rá kell klikkelni a csatlakoztatás gombra is. Egyszerűbb, ha a tálcán az óra mellett megkeresed a daemon tools ikonját, arra jobb klikk. Ott lesz egy virtuális meghajtó, rányomsz, megkeresed a képfájlodat és megnyitás.
2012. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen most már videót is néztem és rájöttem.Mégegyszer kössz hogy,segítettél!!!
2012. júl. 9. 13:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Lenne egy kis gond :( .Az a baj hogy el kezdi rakni a játékot és amikor kéri a 2 CD-t akkor én megint rámegyek a tálcán a D.T.-ra megnyitom a virtuális eszközöket a DVD1-et eltávolitom a "kép leválasztása" megnyomásával és utánna megint csatlakoztatom a második DVD-t.Ha ez meg volt nekem az volt az érdekes hogy nem volt az opciók között az ok gomb a telepítésnél.csak "browse" és "cancel"én a browse-ba is bemásoltam az iso.képfáljt és megnyomtam hogy cancel és kidobott az telepítésből.Azért dobott ki mert megnyomtam hogy "cancel"vagy pedig nem kellet volna eltávolítani a DVD1-et?
2012. júl. 10. 12:53
 8/13 anonim válasza:
Szerintem a browse-nál ne az .iso fájlt keresd meg, hanem a virtuális meghajtó betűjelét, mivel onnan fogja telepíteni a maradékot. Az .iso fájlt csak a daemon toolsnál használd, a telepítő ilyen formában nem tud vele mit kezdeni. A telepítőből nyilván azért lép ki, mert rányomtál a cancel gombra :) Remélem érthető, amit mondani akarok.
2012. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen jó!Fel is rakta csak valami olyat ir ki hogy:

"Run in safe mode"??

Most ez lehet az miatt is hogy a Direcx-t nem raktam fel telepítés közben vagy valami más?

2012. júl. 10. 14:27
 10/13 anonim válasza:
Nem tudom mitől van, de elvileg a safe mode csak annyit csinál hogy kisebbre állítja a játék felbontását. Azt utána ha beléptél a játékba, vissza tudod állítani olyanra, amilyenre akarod. Persze lehet azért rakja safe mode-ba mert úgy érzi, hogy nagyobb felbontást nem bírna el a géped, ezt már neked kell tudni :)
2012. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!