Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöttem mondjuk 2...

Ha letöltöttem mondjuk 2 DVD-s játékot akkor azt hogyan rakjam fel a gépre?

Figyelt kérdés
Szóval most a MW3-töltöttem le,és .iso fáljba van.Kicsomagolom és el is inditom a telepítést.De közben kéri a második DVD-t.Lenne egy ötletem hogy esetleg hogy,sikerülne mondjuk ha 1 mappába rakom a DVD1 és DVD2 tartalmát,és ugy megpróbálnám elindítani.De nem vagyok biztos benne hogy ugy jó lesz.Ezt szeretném megkérdezni hogy ugy csináljam vagy esetleg másképp?
2012. júl. 9. 12:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

igen ezt én is gondoltam vagyis utánna néztem.Emigy nem gondolom hogy nem birná el.Nemrég cseréltük a graf.kártyát stb...

De amikor megnyomom az ablakon ahol ezt kiirja az igen nem vagy mégsem opciót,a mégsemre nem csinál semmit de az igen,nem-re pedig a képernyő elfeketedik és elvileg tölti a játékot.De emigy meg nem csinál semmit.De végül is ha azt akarom hogy áttegye magát kisebb felbontásba akkor az igenre kell katintanom?Akkor gondolom mondjuk várok egy 5-6 percet és ha még akkor sem ment bele a játékba akkor.....

2012. júl. 10. 15:09
 12/13 anonim válasza:
Annak nem kéne 5-6 percig tartania. Esetleg rakd fel a legújabb directx-t, meg frissítsd a videokari drivert (bár ha nemrég lett bele rakva, akkor valószínűleg felesleges,de ártani nem árthat). Más ötletem innen távolból nincs :/
2012. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a telepítés közben fel lehet rakni egz Direcx-et.Megpróbálom ujra rakni ugy hogy azt is fel rakom és hátha ugy jó lesz.Emigy lehet a MW3 van a baj,emigy black_box ban töltöttem le lehet hogy egyik 13 GB kellene.
2012. júl. 10. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!