Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? Windows Installer...

Mit tegyek? Windows Installer hiba.

Figyelt kérdés
Amikor szeretnék feltelepíteni egy programot, amihez windows installer kell, nem engedi feltelepíteni, és azt írja ki hogy windows installer hiba. Lehet hogy rosszul van telepítva a program. Mit tegyek? Rákerestem a neten mindenhol de semmit sem találtam róla. Windows 7-em van.

2012. júl. 9. 23:38
1 2
 1/14 MaXXeGee ***** válasza:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Felügyeleti eszközök

Itt kiválasztod a felügyeleti eszközöket,

Megnyílik egy ablak, kikeresed a listában a windows installert, kézi-re állítod, és nyomsz egy "indítás"-t majd egy okét.

Utána csinálsz egy vírusirtást, mert az installert ált. vírus kapcsolja ki hogy ne tudj telepíteni, (pl vírusirtót)

2012. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem találtam windows installert :/ Lehet hogy nincs a gépen?
2012. júl. 10. 00:08
 3/14 MaXXeGee ***** válasza:
Bocsánat, késő van .. a felügyeleti eszközökön belül a szolgáltatásokat választod ki.
2012. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A Windows nem tudja elindítani a Windows Installer szolgáltatást.


Hiba! 1035: A szolgáltatás nem válaszolt megfelelő időben az indítási vagy vezérlési kérésre.

2012. júl. 10. 00:17
 5/14 MaXXeGee ***** válasza:

Vírusirtód van fent? Tudod futtani?

akkor net nélkül futtass le egy vírusirtást, és próbáld meg utána bekapcsolni az installert ...

NET NÉLKÜL!!!

(A legjobb lenne csökkentett módban vírusirtani)

2012. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bár lenne vírusírtóm XD
2012. júl. 10. 00:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Na hát igen, és így telepíteni se tudok vírusírtót mert nem jó az installerem. Vagyis nem tudom elindítani.
2012. júl. 10. 00:37
 8/14 MaXXeGee ***** válasza:

Akkor már csak egy tippem van. Rendszer visszaállítás, arra az időpontra amikor még megfelelően működött az installer.

Ha be van kapcsolva a rendszer-visszaállítás engedélyezése, akkor nyert ügyed van, (vagyis, lehet akár) de ha nincs akkor szomorúan konstatálom, hogy NYERTÉL!! (egy újratelepítést)

Sok sikert :)

2012. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na hát a rendszer amíg vissza tudja állítani magát, az 07.05 amikor még mindig ez a probléma volt. Szóval akkor ennyit a windows 7 ről... Akkor inkább felrakom a Windows Xp-t. Azzal szerintem jobban járok.
2012. júl. 10. 00:52
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb a gépemhez.

AMD Athlon 7750 Dual-core (2.70Ghz)

2GB Ram

Nvidia 9500GT 1 GB DDR2

2012. júl. 10. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!