Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Catalyst...

WerwolfR9ch kérdése:

Miért nem működik a Catalyst Control Center -ben az AMD OverDrive?

Figyelt kérdés

Windows 7 64 bit, frissen telepítve, legújabb videókártya driver. Megnyitom a Catalyst Control Center-t, listában a Teljesítmény/AMD OverDrive, rákattintok az "Elfogad"-ra és nem nyitja meg, sőt még a listából is eltünik ez a menüpont.

2 db kép:

[link]

[link]



2012. júl. 11. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

"legújabb videókártya driver"


Ez manapság 4 fajta lehet. Konkrétan melyik?


Szolgáltatásokhoz nyúltál?

2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet nézetet kell váltanod, van alap nézet békés háziaasszonyoknak és van speciális nézet kockáknak.


Vihar van Szegeden?

2012. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

pontosan ez: "12-6_vista_win7_64_dd_ccc_whql"

semmit nem állítottam, ma lett felrakva a windows és a driver is!

2012. júl. 11. 13:31
 4/9 A kérdező kommentje:
speciális és normál nézetbe is próbáltam. ahogy rákattintok az "Elfogad" ra eltűnik a menüpont és semmit nem nyit meg. kb 2 órája vihar volt, de mostmár nincs :D
2012. júl. 11. 13:33
 5/9 A kérdező kommentje:
a videokari tuti nem rossz mert SpeedFan 4.45- el fel tudom huzni a ventit.
2012. júl. 11. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne ezt csinálnia. Mondjuk arra nem válaszoltál, hogy a szolgáltatásokba belenyúlkáltál-e. A 12.7-et próbáld meg szerintem, jobb ötletem nincs.
2012. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy kell a szolgáltatásokba belenyulni. nem találtam semmi ilyesmit. én arra gondolok h a 12.6 os driver rossz mert amikor ezt felraktam akk megse nyitotta egyáltalán a Catalyst Control Center-t. Ezért raktam ujra a Windows-t. mostmár legalább a Catalyst Control Center-t megnyitja csak az overdrive-ot nem. 12.7 es driver pedig még nincs, régebbit pedig nem lehet letölteni. a gyári cd-s driver meg egy nagy sz*r.
2012. júl. 11. 14:20
 8/9 Shadow087 ***** válasza:
Töltsd le a Windows 8 -as, 64 -bites verziós Catalyst -ot, az AMD honlapjáról!!! Garantáltan működni fog! A két rendszer között nem sok különbség van, inkább csak a külsőre adtak többet!
2013. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez van, pedig eddig működött... Most meg nem jó valami...


Neked már megoldódott???

2013. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!