Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ati Overdrive, ha felnyomatom,...

Ati Overdrive, ha felnyomatom, leehet-e gáz, vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
Na Ati videokártyám van, és és a hozzá adott softverbe van ugye olyan menüpont hogy Overdrrive , ahol a GPU , Memoria ora orajel, és a ventillátor hömérsékletét, lehet szabályozni nagy teljesitmény igénybevételekor :) a GPU 900mhz ig lehet álitani, de csak 800ra van a memoria 1150re lehet de csak 800on van, a ventillátor vezérlés meg automatikus, de lehet kézire venni... na a kérdés, lenne e baj ha fognám magam és szépen fel huzogatnék mindent maxra, hogy pöpecebb legyen, 2éves gari van a rá, tehát nagy gáz nem lehet... csak hogy van e értelme, ilyen lefojtott teljesitményen hagyni?:)

2012. jún. 21. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs lefojtva a teljesitmény, ennyit tud. Ideális körülmények közt tudhat többet, de azt meg kell teremteni, tehát ne piszkáld, állitsd alapra és tedd vissza a pipát a lakathoz.
2012. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a válasz előtt kisérleteztem, felvettem maxra... megnyitottam a game-t kaptam egy kék halált :) huhh mondom az igen :) viszont ventillátor 100on, és a 800,800 - at ha felhuzom 900ra mindkettőt akkor simán megy és élvezhetőbb minőség... és semmi baja, olvastam neten valahol hogy max 10%ot érdemes huzni rajta ... tehát lehet nem hülyeség, mert minőségbe lényeges változtatás
2012. jún. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!