Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassult be a gépem a...

Miért lassult be a gépem a windows frissítés után?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel frissítette magát és azóta annyira lassú,hogy youtube-on akadnak a videók.

Van egy processzorhasználatot mérő minialkalmazásom és az 70% alá nem is megy,még akkor sem ha semmit nem csinálok vele csak be van kapcsolva.

Valaki segítsen,mert rohadt idegesítő!



2012. júl. 13. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mien op rendszered van? windows 7? ha igen akkor ajánlom a jo öreg xpt és sztem megjavul mert nem birja a géped a win7 et.
2014. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy 2 év után válaszoltál. Viszont baromságot írtál...


Amikor újraraktam a gépem, nem volt rajta semmi, csak a windows és úgy még egész jól hasított. Aztán feltettem rá a progikat, amikre szükségem volt. Közben nem indítottam újra, csak a legvégén. Amire újraindítottam, addigra letöltötte a frissítéseket és amikor újraindult, akkor már működött az összes program, plusz még a windows is jobban kajálta a teljesítményt.Ez még nem is lett volna gond, de haldoklott a vinyó a laptopomban, mert nem működött rajta a ventilátor és nem bírta annyira a szaunát. Elküldtem szervizbe (garis volt még), kicserélték a vinyót és azóta kutya baja a gépnek.

2014. aug. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!