Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program erre?

Van ilyen program erre?

Figyelt kérdés

(Windows 7 Ultimate 32)

A lények hogy itt van nekem egy mappában a témám.Itt ebbe van most 93db kép és egy olyan program kellene hogy ha letöltök képeket akkor én kiválasztom őket hogyan legyenek tetszés szerint sorba és a program meg beszámozza.

[link]

Mer most is töltöttem le hozzá újjakat de nem akarok megint65 képet számozgatni.Mert nem az lenne a gond hogy számozgatni mert van egy kis progim aminek megadod az adott fájlokat és beszámozza de nem úgy jönnének a képek ahogy én akarom.Nem szeretem össze vissz.


Egy progi kéne amiben megválaszthatom hogy melyik kép után melyik jöjjön és ha megvan akkor beszámoztathatom így 1-akátmeddig.



2012. júl. 15. 14:22
 1/2 webmester-ter ***** válasza:
egy video maker programmal meg tudod csinálni, szóval a vidóba berakod sorba a képeket, és ha kell még, akkor később még tudsz beszúrni képeket bárhová, és zenét is a képekhez, ha megfelel
2012. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És be is számozza nekem hogy ha kimásolom malyd belőle akkor nekem ha beállítom témának akkor szorba fogja nekem mutatni?
2012. júl. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!