Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Play ikon probléma....

Martszell kérdése:

Google Play ikon probléma. Ötletek?

Figyelt kérdés
Amikor le szeretnék tölteni valamit a google play oldalról az iphone készülékemre, mindig azt írja ki, hogy: "Ön még nem használta a Google Play Áruház alkalmazást (a fehér bevásárlótáska alkalmazásikon) eszközén ezzel az e-mail fiókkal." Egyszerűen nem találom ezt az ikont sehol. Vagy ezt esetleg a saját g-mail fiókomban kell beállítani??? Légyszi segítsetek.

2012. júl. 15. 19:11
 1/2 chopin01 válasza:
Helo! Nekem is ez volt a problémám. Android 2.3-ban ami a gyári firmware volt, nem is lehetett beállítani. Ha neked is régebbi szoftver van a készülékeden akkor előbb egy újat kell feltened. Amúgy pedig : beállítások>fiókok és szinkronizálás>fiók hozzáadása(gogle).
2012. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anikoberko válasza:
Hello!Nekem is ez a problémám csak én nem értek annyira a gépekhez és nemtudom hol a beállítás és a többi kérnék segítséget.
2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!