Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már nem először rákapaszkodott...

Már nem először rákapaszkodott a böngészőmre (Firefox) a Mystart. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom kitörölni, sehogyan, új lap megnyitásakor ez jelenik meg, és a Toolbar Cleaner sem használ, a programok telepítése és törlésében sem találom.

2012. júl. 16. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A címsorba írd be: "about:config", majd enter.


A browser.newtab.url nevű változót írd át. Ha a Firefox 13-tól bevezetett újfajta lapot szeretnéd, akkor azt írd be, hogy "about:newtab". Ha a régi időkből megszokott üres lapot szeretnéd, akkor "about:blank" legyen.


Ezen kívül érdemes átböngészni az egészet, és az összes mystart referenciát kiirtani, amit csak találsz.

2012. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez megtalálja az ilyen toolbarokat.

[link]

2012. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 lazarp ***** válasza:

Szia írtam egy leírást pont a toolbarok leszedésére, szerintem segíteni fog. Örülnék, ha visszajeleznél, hogy sikerült-e leszedni.

[link]

2012. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak hála, sikerült eltüntetnem! Nagyon köszönöm:)
2012. júl. 16. 14:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha telepítesz egy programot, mindig figyelj telepítés közben, sok (általában mert támogatják a programot) szeretne mindenféle toolbart is telepíteni a gépedre. Egyszerűen csak ki kell venni a pipát előle. Te nyilván vagy Next-eket nyomogattál.
2012. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lazarp ***** válasza:
Itt van egy leírás, hogyan lehet tőle megszabadulni: [link]
2012. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Foxit Readerrel jött le az Ask Toolbar, oda kell figyelni a letöltésnél.
2012. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Első válaszolónak nagyon köszönöm!!! :)
2013. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hálás köszönet az első hozzászólónak !! Teljes siker !
2013. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Első válaszoló király! kösz!
2013. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!