Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már nem először rákapaszkodott...

Már nem először rákapaszkodott a böngészőmre (Firefox) a Mystart. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom kitörölni, sehogyan, új lap megnyitásakor ez jelenik meg, és a Toolbar Cleaner sem használ, a programok telepítése és törlésében sem találom.

2012. júl. 16. 12:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
Az első válaszolónak örök hálám! Köszönöm!!!!!!!!!
2013. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
About:config, browser.newtab.url, about:newtab… ezeket megtettem, működik is. De újraindításánál megint előjön a mystart. Átböngésztem az egészet, mindent, amit találtam visszaállítottam alapértelmezettre, kb. 1 óra alatt mentem át rajta, de megint előjön. Mi a teendő ilyenkor?
2013. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
…uninstall-áltam a Firefox-ot, feltettem a Chrome-ot helyette. Itt még nem jelent meg a mystart. :)
2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 csacsi2 ***** válasza:

Majd megfog...

főleg ha...

1.)Nem uninstalláltad a telepít/töröl-ben (IncrediBar toolbar).


2.)Nem törölted a kereső szolgáltatások közül


3.)Nem törölted a fájlrendszerből:

C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\GottenAppsContextMenu.xml

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\Incredibar-Games_ENToolbarHelper.exe

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\ldrtbIncr.dll

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\OtherAppsContextMenu.xml

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\prxtbIncr.dll

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\SharedAppsContextMenu.xml

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\tbIncr.dll

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\toolbar.cfg

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\ToolbarContextMenu.xml

• C:\Program Files\Incredibar-Games_EN\uninstall.exe


4.)Nem törölted a registry -ből:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Conduit\RevertSettings " [link]

• HKEY_CURRENT_USER\Software\IM\38 "PPD"

• HKEY_CURRENT_USER\Software\ImInstaller\Incredibar

• HKEY_CURRENT_USER\Software\Incredibar

• HKEY_CURRENT_USER\Software\Incredibar-Games_EN

• HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main StartPage " [link]

• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Conduit\Toolbars "Incredibar-Games EN Toolbar"

• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Incredibar-Games_EN\toolbar

• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar "Incredibar-Games EN Toolbar"

• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Incredibar-Games EN Toolbar


5.)Nem használsz(vagy nem állítod be)Vírusírtót veszélyes alkalmazások észlelésére!

[link]

2013. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat. Mac-en dolgozom, így nem tartok a vírusoktól. :) De inkább egy pár perces leinstall és másik kereső letöltése, mint több órás hibakeresgetés, nem? Amúgy, a fő böngészőm a Safari, ott nem jelenik meg a mystart. Majd megfog? Remélem, nem. Amúgy szép képek vannak a mystarton, nem is értem, miért lőttem ki. :)
2013. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 csacsi2 ***** válasza:
Kérdésedben Firefoxot írtál! Az meg hogy nem védekezel a hasonló kártevők ellen az meg biztos hogy elő fog jönni valamilyen formában.Csak az a kérdés hogy mit okoz majd a gépen....
2013. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A my start searchet megpróbáltam letőrőlni, de amikor rámegyek a vezérlőpúltban az unistallra. Ott kiválasztom a mystartsearchet felugrik egy ablak, benne egy ellenőrzőkóddal, és nem engedi letőrőlni.

Még egy problémám lenne ezzel kapcsolatban: A regeditben megpróbáltam kitörölni mystartssearch első találatánál az azonosítót, de véletlenül az alatta levő mások azonbosítót, is kitöröltem, aminek következtében a gép rendesen mutatja, hogy van net, de a bőngésző azt írja ki, hogy nem tud kapcsolódni a távoli számítógéphez. Újratelepítetem a böngészőt,de ugyancsak ezt írja ki.

Megpingeltem az index.hut és azt írja ki, hogy 0% veszett el.


Valaki esetleg feltudna tőlteni valamilyen képmegosztó oldalra a regedit azon NORMÁLIS részéről, ahol e legelső találatnál a mysearch volt, de már eltávolította.


Aki tud valami tanácsot kérem írjon.


A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!