Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Készítettem Microsoft visual...

Tomi Gero kérdése:

Készítettem Microsoft visual Basiccal 2010 egy böngészőt de a linkeket az internet explorerral nyitja meg. Hogy lehtne megoldani hogy az én böngészőmmel nyissa meg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
egy új ablakban
2012. júl. 16. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha felülre írod be ahová kéne akkor megkell nyissa gond nélkül, de ha valahol rákattintasz akkor azért expoval nyitja meg mert mivel windows alapú program így azt hiszi hogy azt explorerral kell kezelni. Hogy ezt hogyan lehet orvosolni nem tudom én nagyon nem foglalkoztam vele, csak játszadoztam ezzel.
2012. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 iostream ***** válasza:
Default böngésző beállítás.
2012. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mert internet explorer 7em van és a böngészőm azon keresztül megy rá az oldalakra de a youtube már nem fogja támogatni a 7est a nyolcas meg nem megy ezért szarul jeleníti meg a az oldalakat
2012. júl. 17. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!