Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Napi/heti hány órát játszotok...

Napi/heti hány órát játszotok és melyik a kedvenc játékotok?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is írjatok légysz
2012. júl. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ghost Recon Future Soldier

napi 1-2 óra esténként

19 F :)

2012. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel most nyári szünet van, sokat játszok :D

Hát én vegyesen szoktam játszani, Xbox-on napi kb. 2 órát.


14/F

2012. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó. Van, hogy hetekig semmit, de amikor jön egy olyan cím, amire kíváncsi vagyok, vagy akció van a steamen, akkor azért ott tudok ragadni.


Xboxon a Mortal Kombat és a Forza Motorsport sorozat köt le leginkább, illetve a platformerek és sportjátékok.

PC-n leginkább az exkluzívok, pl. STALKER sorozat és RTS-ek.


22/F

2012. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a játék annyi, hogy ha kijön olyan játék ami érdekel (kb évente 2-3 ilyen van) akkor azoknak végigviszem egyszer a single részét, és kész.

Esetleg ha nagyon unatkozok, előveszek egy klasszikust (pl Rome - Total War) és azzal kicsit elütöm az időt.


25/F

2012. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most jött ki pár játék, ami érdekel. Future Soldier, Max Payne 3. De utoljára még valamikor télen volt, hogy végigvittem játékot (COD MW3). Ezalatt az idők alatt, amikor nincs semmi, néha előveszem a Shift-et és száguldozok. :) De semmivel se tudok 1óránál többet egyhuzamban játszani. 16/F
2012. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Napi egy órát játszok a GRID-del.

24/F

2012. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a ritkán játszókhoz. Nagyon ritkán jön ki olyan cím ami leköt. Játszani a régi kedvencekkel s szoktam sokat, de ha olyanom van akkor Star Wars Kotor, Half Life 1, az újabbak közül meg Dragon Age 1.


16/F

2012. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"s szoktam "

*sem szoktam

2012. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!