Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bármit telepítek, crc hibával...

Bármit telepítek, crc hibával megáll útközben a telepítő, mi a teendő ilyenkor? Win7 x64

Figyelt kérdés

Szóval, Windows 7 64 bites rendszerem van. Halvány lila gőzöm sincs, mi produkálhatja ezt a hibát, ugyanis a vinyón sincs szektorhiba, és a memória is fél éves sincs(ahogy az egész noti se). Akármit telepítek, CRC hibát ad a telepítő, legyen az eredeti lemez (karcmentes), vagy másolt, vagy gépen található lemezképfájl(iso), vagy sima EXE-ként futtatható telepítő, a hiba mindig ugyanaz. "CRC"

Visszaállítottam egy 9 nappal ezelőtti Ghost file-ra, amikor még nem produkálta ezeket a marhaságokat, de semmit se ért. Ugyanúgy csinálja ezt a hibát. Esetleg okozhatja vírus is? Ha nem, akkor windows 7 tiszta (telepítés utáni) állapotot töltsek vissza Ghost-ból, vagy rakjam újra, teljes formázással lemezről?

Légyszi segítsetek, mert már az agyamra megy. Köszi! :)



2012. júl. 19. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elsőre a memóriára gyanakodnék. Csinálj egy tesztet, nem kerül semmibe. (csak időbe)
2012. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ubuntus memóriateszttel jó lesz?
2012. júl. 19. 12:32
 3/12 anonim ***** válasza:
ubuntu memóriateszt
2012. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

basszus a gugliba akartam.....:D

Szóval gondolom jó, én még azt nem használtam.

2012. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na jó ok, csak hirtelen azt hittem a rendszert betöltve ügyködik valamit, de beugrott, hogy ez a live cd-n levő menüpont, jó lesz persze.
2012. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na eddigi képek:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

meg az elején is kiírt egy hibát még

Errors: 160

Asszem mehet szervízbe, de ugye onnan esztétikai hiba miatt nem küldik vissza? (egy halvány karc a házon)

2012. júl. 19. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne a karcot nézzék, hanem cseréljék ki benne a RAM-ot...
2012. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igaz igaz, remélem ők is így fogják gondolni :D
2012. júl. 19. 16:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg 802 Errorsnál tart.
2012. júl. 19. 16:46
 10/12 A kérdező kommentje:
Frissítettem a winfost, most már egy olyan telepítő végigment, ami eddig crc-zett. De azért ez a memóriateszt eredmény kicsit aggaszt.
2012. júl. 20. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!