Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan converter ami úgy...

Van olyan converter ami úgy alakítja át az avi fájlt mp4-be hogy a feliratot is alá tudja rakni?

Figyelt kérdés
Külön lévő srt felirat és avi film, ezt átlehet konvertálni úgy mp4be,h az ebook-on a feliratot is alárakja?
2012. júl. 19. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Avi-t mp4-be bármilyen valamirevaló konvertáló programmal át lehet egymásba konvertálni (pl. FormatFactory).

A feliratot pedig egybe lehet vonni mkvmerge-dzsel például.

Én legalábbis ezt szoktam használni, mert ez nem égeti a feliratot, hanem levehető lesz, így a videofájlba többféle változatot is bele lehet építeni, ahogy több szinkront is.

2012. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És azt hogy kell?

Megvan az mp4 fájlom, az srt fájlom és letöltöttem ezt a programot amit írtál, és hogy teszem alá a feliratot?

2012. júl. 19. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell indítani az mkvmerge GUI-t, hozzáadni a filmet és a feliratot, a "tracks" nevű listában ki lehet választani az egyes videó, hang és feliratsávokat, a "general track options" alatt be lehet állítani az elsődleges sávokat és kiválasztani a nyelvüket, a "format specific options" fülön pedig például elcsúsztatni, egymáshoz igazítani az egyes sávokat egymáshoz képest. A "Start muxing" gombbal lehet elindítani az összefűzést.
2012. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!